Tartalomjegyzék T

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

K
Ugrás az oldalra 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> megvon
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
fireflyHU

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 15, 2009 9:55 pm    Hozzászólás témája: K Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok! B
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fireflyHU

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 15, 2009 10:05 pm    Hozzászólás témája: Re: K Hozzászólás, az előzmény idézésével

fireflyHU írta:
Sziasztok! B
Vissza az elejére
delpiero

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 15, 2009 10:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia!

Sz
Vissza az elejére
napsugaram

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 15, 2009 10:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia fireflyHU Smile

Koszonom, hogy leirtad nekunk a tortenetedet. nekem minden egyes ilyen tortenet nagy erot ad! Telyesen nem tudok odafigyelni sajnos..elolvasom es vannak dolgok ami ki is megy a buksimbol. Sad Mennyi ideig szedted a szereket?? Es az elvonas osszesen mennyi honapot vett igenybe? Amikor letettem a Seroxatot ez egy antidepi en is ereztem ezt a homlokomnal..olyan csiklandozo erzes nekem a ket szemoldokom kozott erzodott nagyon..Most egy hoja csokkentem egy masik antidepimet Velaxin (Effectin) remelem sikerul lassan megszabadulnom tole...utana gondolkodhatok mi lesz a rivoval.

Koszi megegyszer a tortenetedet Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
napsugaram

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 15, 2009 10:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Delpiero lotted-e be magad? Smile En mindig igy mondom...szerintem is rosszabb mint a heroin...
Hoppacska egy kerdes Razz Valakinek antidepi elvonas utan voltak furcsa szexualis ingerei?? Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
delpiero

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 15, 2009 10:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Napsugaram!

Nem volt dolgom droggal soha.......Nekem sexu
Vissza az elejére
napsugaram

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 15, 2009 10:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

En sem probaltam a heroint...na meg az hianyzott volna! Laughing Ecstassy volt...mas semmi. Ezt a furcsa szexualis ingert senki nem erezte antidepi elvonas utan? Olvastam rola...Gabor irt rola valahol. Mikor elhagytam a Seroxatot akkor volt...nagyon rossz volt, rengetegszer ereztem magam nagyon eros izgalmi allapotban. Ami nem normalis dolog volt..aztan szerencsere kimaradt. Ugy olvastam volt akiknek evekig tartott es olyan is volt akit meg kellett sokkoljanak...
Vissza az elejére
delpiero

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 15, 2009 10:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Napsugaram!

Az el
Vissza az elejére
napsugaram

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 15, 2009 10:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Igen azt mondom, hogy megcsinaljuk minden keppen! Smile Smile
Vissza az elejére
delpiero

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 15, 2009 10:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Csod
Vissza az elejére
napsugaram

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 15, 2009 10:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Mas valasztas nincs! Ami volt az elmult...meg kell probalni tultenni magunkat rajta! Ez kicsit nehez! es ami lesz azt viszont ugy sem tudjuk, probaljunk meg ne felni tole. Smile Vetted-e be a bogyit? En hamarosan...es aztan aluszikalok delig. Smile
Vissza az elejére
delpiero

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 15, 2009 11:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

M
Vissza az elejére
napsugaram

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 15, 2009 11:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Mennyit kuldtel le? 0,50mg? Smile En este 1mg-ot eszek...
Vissza az elejére
delpiero

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 15, 2009 11:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Napsugaram!

Igen,1db 0,5mg.............
Vissza az elejére
napsugaram

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 15, 2009 11:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Es most, hogy vagy?? Estere jobb picit??
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> megvon Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Következő
1 / 14 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban