Tartalomjegyzék T

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Pszichoszomatikus gy
Ugrás az oldalra Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> megvon
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
alexk6gt9

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 23, 2010 1:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Chuma,

H
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
napsugaram

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 23, 2010 3:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Alex!

Jol gondolf meg a gyogyszeres temakort! Lehet nem ugy fog hatni ahogy elvarod!!! Nezd en nem szeretnelek elkeseriteni! De nekem eloszor hatott a paroxetin hatoanyagu antidepi az az a Seroxat, egy tunetem sem volt persze ott volt a Rivotril! En szerintem mindig az segitett! Masodszorra visszakaptam a Seroxatot es melle Frontint...miert nem lettem tunetmetes?? Olyan kabult es tompa voltam, hogy nem voltam kepes semmire sem...! Es en szedtem ujra nem tudom mennyi ideig egy evig biztos! De en jol nem lettem!!!! Ez a Frontin egy nagy szar volt...szamomra szarabb mint a Rivo. De hiaba mondtam a dokinak, hogy nem vagyok jol...lenyegtelen volt neki.

A benzokat azert adjak az antidepikhez, hogy elnyomjak a mellekhatasukat!! Hogy ha netalan szarul lennel pl Onmagaban a Seroxattol akkor legyen ami elnyomja. Nalunk otthon most mar ugy csinaljak, hogy addjak eloszor mindket hatoanyagot, aztan marad az antidepi es elvonjak a benzot, most allitolag lassabban. Van ki eszre sem veszi, van ki szol a dokinak, hogy rosszabbul van es ebben az esetben emelik az antidepi adagjat es tovabb csokkentik a benzot. Van egy ismerosom akivel annyi bogyot megetettek azon csodalkozom eletben maradt! 2 fele antidepi: velaxin, convulex, benzo (rivotril: 0,5-0,5-1mg) aztan antipszichotikum Zyprexa Exclamation Diagnozisa akut pszichozis volt...mostmar csak velaxint es csokkentett adag Zyprexat kap, 15 mg helyett 5 mg-ot. Nekem azt mondja jol van.... Exclamation Mondtam neki tok szerencses. Egy ket panasza volt, az hogy kezdetben sokat aludt, aztan..neha remegett de ot ez valahogy nem zavarta annyira mint pl engem zavart volna, aztan lassu volt a beszede nagyon...de o ezt eszre sem vette, nem volt kepes ejakulalni es allt a cerka... Laughing ja es felfuvofott az egesz teste...hirtelen eldagadt. Furcsa lett...de neki ezek nem jelentettek nagy problemat, az o elmondasa szerint jol van neki segitettek a dokik!!!! Smile Orulok neki! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
napsugaram

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 23, 2010 4:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Chuma te hany mg Rivotrilt szedtel???
Vissza az elejére
Chuma

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 16, 2011 6:53 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
sefyandi

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 16, 2011 8:24 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szia Chuma!

N
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fireflyHU

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 16, 2011 9:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hali,

engem 2x vitt be a ment
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> megvon Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban