Tartalomjegyzék T

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Hulda Clark

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> megvon
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Hallott
igen
33%
 33%  [ 3 ]
nem
66%
 66%  [ 6 ]
0%
 0%  [ 0 ]
nem
0%
 0%  [ 0 ]
Összes szavazat : 9

Szerző Üzenet
dedra

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 03, 2008 1:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves borderilnehu!

napsugaram

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 03, 2008 5:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Dedra milyen ciszta volt az agyadon??? Es mikor?? Es az mitol?? Es mit ereztel?? Megint beszartam....olyan huje vagyok...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
dedra

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 03, 2008 5:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Semmit nem
napsugaram

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 03, 2008 5:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Csak szept 22ikere tudtak felirni...sokan vannak allitolag....addig megorulok. De kozbe mind nyugtatgatom magam, hogy nem hanyok, eszek is, a latasom eleg jo...Jaj de azert ugy felek...Nagyon nagyon remelem semmi ilyen bajom nincs...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
kleri

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 03, 2008 7:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Napsugaram!
Ne ess
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
borderlinehu

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 04, 2008 7:20 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

dedra írta:
Kedves borderilnehu!

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
borderlinehu

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 04, 2008 7:24 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

napsugaram írta:
Dedra milyen ciszta volt az agyadon??? Es mikor?? Es az mitol?? Es mit ereztel?? Megint beszartam....olyan huje vagyok...

Szia Napsugaram!

Nem Dedra vagyok, de fontosnak
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> megvon Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban