Tartalomjegyzék T

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

f
Ugrás az oldalra Előző  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 807, 808, 809  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> megvon
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Brandenburg G

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 23, 2008 6:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves G
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Brandenburg G

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 23, 2008 7:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves beetet
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lacus

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 23, 2008 8:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az eg
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szendigab

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 23, 2008 10:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Beetet
Vissza az elejére
napsugaram

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 25, 2008 6:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!

Most tartok negyed Seroxatnal...most egy hoig ennyit veszek be aztan ujra csokkentek. Neha eleg nehez..valtozik..mikor milyen, de kitartok:) Naponta beveszek 6 omega3-at, 3 B50komplexet, 2 1000mg-os C vitamint...remelem igy jo.
Veletek mi van? Ki, hogy birja?
Udv:Napsugar
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
lacus

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 25, 2008 9:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

tegnap voltam pszichi
Vissza az elejére
Juju

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 25, 2008 10:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Napsugaram, nagyon j
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lacus

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 26, 2008 3:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Juju írta:

Laci, milyen a kalcium-magn
Vissza az elejére
novak_ildiko2000

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 27, 2008 7:23 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

DERUS SZEP NAPOT mindenkinek! En a xanaxnal tartok 3x1/2 a 0,25-bol.Nagyon tanacstalan vagyok ennek a csokkenteset illetoen,negyedeljem???,milyen idokozonkent???Van valaki aki elhagyta a xanaxot?Nagyon erdekelne hogyan csinalta!? NAPSUGARAM orulok a kitartasodnak!!Mindannyian tudjuk hogy nem konnyu.Igy tovabb es a vegen gyozni fogsz!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger
Brandenburg G

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 27, 2008 9:29 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Ildik
Vissza az elejére
Juju

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 27, 2008 8:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

K
Vissza az elejére
verpocok

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 28, 2008 12:00 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

novak_ildiko2000 írta:
DERUS SZEP NAPOT mindenkinek! En a xanaxnal tartok 3x1/2 a 0,25-bol.Nagyon tanacstalan vagyok ennek a csokkenteset illetoen,negyedeljem???,milyen idokozonkent???Van valaki aki elhagyta a xanaxot?Nagyon erdekelne hogyan csinalta!?

Hali, gyors valasz:
1. nekem azt mondta eddig minden orvos hogy a 0.25-os Xanax fele "bebi" adagnak szamit.
2. Amikor az antidepresszansok elkezdesekor szedett Xanaxot csokkentetettem, a vegen a 2* fel 0.25-bol (en napi ketszer, nem haromszor szedtem) egyszeruen el kellett hagynom az egyiket. Nekem ez a delutani volt (a reggeli elindulaskor jobban szorongtam), igazabol a doki azt mondta h azt hagyjam el eloszor amelyiket konnyebbnek erzem. Ezt valoszinuleg te is tudod magadrol (mar h mikor vagy feszultebb)

Szoval szerintem a negyedeles igazabol mar csak lelki dolog, az egyik majd kesobb (mondjuk egy vagy 2 het mulva) a masik fel 0.25-os elhagyasa akkor nehez ha lelkileg meg kapaszkodunk a gyogyszerbe. En pl amikor "tunetmentes" idoszakot eltem az antidepresszansok mellett (== mertem kozlekedni az utcan bar fejben megvolt az osszes wc es menekulesi utvonal) mindig tartottam magamnal xanaxot "baj esetere". Egy ev is eltelt ugy h nem "kellett" bevennem de mindig hihetetlen szorongas tort ram ha rajottem hogy nincs nalam a gyogyszer - lelkileg meg mindig ragaszkodtam hozza, csak ezt nem ismertem fel.

Amit ebbol ki akartam hozni: TUDTOMMAL semmifele problemat nem szabadna okozzon ha egyesevel elhagyod a 0.25-os Xanax felet (es legalabb egy hetet varsz kozottuk, de nem hajt a tatar, ha ugy jobbnak erzed varhatsz kettot is - nekem azt mondta anno az orvos h 3-4 naponta csokkenthetek) - ha megis szorongast erzel kezdetben akkor nehany mely levego hasbol es gyogytea - gondolj arra hogy sokaig szedtel gyogyszert, teljesen termeszetes ha lelkileg ragaszkodsz hozza de most szepen lassan lerakod es minden a legnagyobb rendben lesz - fogalmazz meg magadnak par effele gondolatot elore es hasznald oket ha szukseget erzed Smile

pussz:
pocok
Vissza az elejére
novak_ildiko2000

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 28, 2008 5:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!KOSZONOM hozzaszolasaitokat.Nagyon sokat segitettetek tanacstalansagomon.Mar mai naptol kezdve kihagytam a deli 1/2 xanaxot.Egy kicsit nyugtalanitott a dolog de aztan ugy tettem mintha elfelejtettem volna bevenni(maskor is megtortent aztan nem lett semmi baj).Most se tortent semmi . Sot tobb batorsagot nyertem.Tennyleg nem hajt a tatar.Olyan jol esik tudni hogy vannak akiknek sikerult es akkor mar nem tunik olyan lehetetlennek semmi.Tovabbi szep napot!!
Vissza az elejére
Brandenburg G

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 28, 2008 8:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Menni fog ez Ildik
Vissza az elejére
verpocok

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 28, 2008 10:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

[quote:b977e90580="Brandenburg G
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> megvon Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra Előző  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 807, 808, 809  Következő
69 / 809 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban